MYCIE ELEWACJI WARSZAWA

tel. 537-300-920
HOME / Czyszczenie ścian, fasad i elewacji - renowacja budynków w Warszawie

oczyszczanie elewacji Warszawa

Mycie i czyszczenie dachów

Renowacja elewacji w Warszawie, Czerwiec, 2021

Od 20 lat realizujemy na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego prace renowacyjne - mycie, naprawy elewacji. Utrzymanie w czystości fasady budynku, należy do obowiązków właściciela lub zarządcy budowli. Elewacje w duzych miastach a w szczególności w Warszawie, są narażone na intensywne zabrudzenia wynikające z zanieczyszczenia, pochlapania a co gorsza aktów wandalizmu jakim jest malowanie sprayem po ścianach. Posiadamy specjalistyczny sprzęt czyszczący oraz doświadczenie w myciu elewacji. Myjemy elewacje wykonane każdą technologią, ocieplone fasady, klinkierowane i te wyłożone piaskowcem. Mając świetnie zorganizowane ekipy mujące, możemy zaoferować ekspresowe wykonanie zleceń, doskonale wyważone ceny adekwatnie do jakości i terminowości.

Komentarze   0


czysta fasada w Warszawie

RENOWACJA - SERWIS - MYCIE - CZYSZCZENIE

Dlaczego i jak należy dbać o czystość ścian. Maj, 2021

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. To powiedzenie z pewnością może dotyczyć także wyglądu zewnętrznego budynku, który świadczy o właścicielu i miszkańcach. Oczywistym jest, że miło jest mieszkać w budynku ładnym a nie brzydkim, z brudnymi ścianami. Elegancka elewacja to wizytówka, która mówi wiele o zasobności i poczuciu estetyki administrującego nieruchomością. Poszarzałe kamienice można poprzez umycie ich ścian przywrócić do prawie pierwotnego stanu, wyglądu, tak jak to byo tuż po pomalowaniu lub położeniu tynków.

Czyszczenie elewacji np. 3 piętrowej kamienicy trwa około 3 dni ( z każdej strony, nie tylko frontowej ). Koszy mycia są standardowe, jednak wcześniej należy przeprowadzić wycenę ze względu na możliwe uszkodzenia, całkowicie zdegenerowanych tynków. Technologia oczyszczania ścian przy pomocy ciśnieniowego strumienia wody pozwala na kontrolę siły wypłukiwania brudu. Przez wielokrotne procesy oczyszczania można bezpiecznie umyć elewację wykonaną w każdej technologi. Już po kliku latach o wybudowania, pokrycia, dach wymaga zadbania. Nie jest to również wykluczone już po pierwszym sezonie. Oprócz tradycyjnych pokryć takich jak papa termozgrzewalna, dachówka ceramiczna, gont bitumiczny, nowe rodzaje pokryć, panelowe, z tworzyw , instalacje fotowoltaiki na dachach, wymagają profesjonalnej opieki serwisowej.

Otoczenie w jakim znajduje się budynek determinuje stopień i szybkość zabrudzenia, szybkość porastania mchów, nagromadzenie liści i gałęzi. W typowo miejskiej zabudowie, można się spodziewać zanieczyszczeń od pyłów przemysłowych, mazi, zabrudzeń odchodami ptaków.

 • Zabezpieczamy okna i balkony
 • Korzystamy z profesjonalnych rusztowań
 • Myjemy grafitti
 • Używamy sprawdzonych środków myjących
 • Usuwamy mech i glony z elewacji
 • Czyścimy hale stalowe ( ściany z paneli )
 • Myjemy dachy z ptasich odchodów
 • Oczyszczamy dachy przed malowaniem
 • Naprawiamy pęknięcia i usterki elewacji
Dysponujemy profesjonalnymi agregatami czyszczącymi pod ciśnieniem, ciepłą wodą z aktywnymi środkami chemicznymi. Dobieramy szczotki, skrobaki, myjki, odpowiednio do rodzaju powierzchni. Posiadamy doświadczenie i umiejętności wejścia na każdy dach, ale co ważniejsze, wiemy jak poruszać się po dachach, tak aby wraz ze sprzętem myjącym nie spowodować jakichkolwiek uszkodzeń.
Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy np: Bielany, Pruszków, Ursynów, Wilanów, Żoliborz, Marki, Piaseczno, Pruszków, Praga, Wołomin, Zielonka, Mokotów, Otwock, Izabelin.

Komentarze   2

Serwis elewacji IZOPRO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowo-renowacyjnych. Ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji elewacji, ale i także przeglądach, badaniu szczelności i prac utrzymania dachów i elewacji w dobrym stanie, przeglądy gwarancyjne, przygotowanie dachu do sezonu zimowego.

Grupa dekarska IZOPRO
tel. kom.537-300-920
02-972 Warszawa
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51


Realizujemy ekspresowo

 • Mycie dachów
  Oczyszczanie, naprawa pokryć dachowych, wykrywanie nieszczelności, uszczelnianie
 • Czyste panele fotowoltaiczne
  Doprowadzamy do czystości dachowe panele fotowoltaiczne
 • Czyszczenie świetlików i okien dachowych
  Myjemy okna połaciowe na dachach, czyścimy świetliki na halach przemysłowych
 • Krycie dachów
  Blachodachówką, gontem, papą termozgrzewalną, miedzią, blachą ocynkowaną, dachówką ceramiczną
 • Konstrukcje dachowe
  Więźby dachowe drewniane i stalowe

Tagi

Czyszczenie Czysta elewacja Warszawa Usługi Naprawa elewacji Sprzątanie DIY Tynki Zabrudzenia od gołębi Malowanie elewacji Czysty dach Usuwanie grafitti Usługi dekarskie Myjka ciśnieniowa do elewacji Czysta fasada Fronton