KONSERWACJA-MYCIE DACHÓW

tel. 537-300-920
HOME / Czyszczenie i renowacjaw Warszawie

czyszczenie dachów Warszawa

Konserwacja i czyszczenie dachów

Renowacja dachów w Warszawie, Wrzesień, 2021

Dla uniknięcia turbulencji remontowo-budowlanych a zwłaszcza niepotrzebnych wydatków, konserwacja dachu staje się koniecznością. Szkody powstałe w wyniku zabrudzenia dachu, niezależnie czy jest on zrobiony z dachówki czy blachy trapezowej są niewspółmiernie duże do kosztów jakie obejmują zwykłe czyszczenie dachów. Dekarze na zlecenie właściciela budynku powinni każdej jesieni przeprowadzić przegląd dachu i obligatoryjnie zrealizować jego mycie, oraz usunięcie zalegających liści i błota z rynien. Szczególnie należy zwrócić uwagę na stan krawędzi dachów, styk połaci z okapami i zlewniami do rynien, stan najniżej położonych cieków w koszach ( tam lubi gromadzić się szlam i mech rozpierając poszycie dachu ).

Komentarze   0


zakonserwowany dach

RENOWACJA - SERWIS - MYCIE - CZYSZCZENIE

Dlaczego i jak należy dbać o czystość ścian. Maj, 2021

Dlaczego konserwacja pokryć dachowych jest ważna Gdy dochodzi do uszkdzenia dachu, jest już trochę za późno. Dom nie jest komfortowym miejscem do życia ponieważ na sufitach mogą pojawiać się przecieki, a na ścianach rakotórcze pleśnie. NIebagatelny także może być koszt przyspieszonego remontu, polegający na demontażu dachówki, zabezpieczeniu więźby, położeniu ponownym dachówki.

Woda jako środek do zmywania zapewnia odpowiednie przygotowanie podłoża – zmywa kurz, sole, stare grube powłoki malarskie. Zmywamy ciepłą wodą oraz stosujemy mycie od WA 2 (dokładne) do WA 3 (bardzo dokładne) wg normy PN EN-ISO 8501-4

Umycie dachu dwukrotnie gwarantuje dokładne oczyszczenie ( mycie zasadnicze myjką ciśnieniową, oraz spłukanie nalotu ).W typowo miejskiej zabudowie, można się spodziewać zanieczyszczeń od pyłów przemysłowych, mazi, zabrudzeń odchodami ptaków.

Dysponujemy profesjonalnymi agregatami czyszczącymi pod ciśnieniem, ciepłą wodą z aktywnymi środkami chemicznymi. Dobieramy szczotki, skrobaki, myjki, odpowiednio do rodzaju powierzchni. Posiadamy doświadczenie i umiejętności wejścia na każdy dach, ale co ważniejsze, wiemy jak poruszać się po dachach, tak aby wraz ze sprzętem myjącym nie spowodować jakichkolwiek uszkodzeń.
Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy np: Bielany, Pruszków, Ursynów, Wilanów, Żoliborz, Marki, Piaseczno, Pruszków, Praga, Wołomin, Zielonka, Mokotów, Otwock, Izabelin.Przykładowy środek do mycia dachów
TENZI TopEfekt MOSS 1 L
Numer katalogowy:T-24/001
zmywanie mchów z dachów i elewacji
Karta techniczna środka do czyszczenia dachów

Komentarze   2

Serwis dekarski IZOPRO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowo-renowacyjnych. Ponad 20 letnie doświadczenie w dekarstwie, remontach i naprawach dachów, kryciu dachów wszelkimi sposobami, ale i także przeglądach, badaniu szczelności i prac utrzymania dachów i elewacji w dobrym stanie, przeglądy gwarancyjne, przygotowanie dachu do sezonu zimowego.

Grupa dekarska IZOPRO
tel. kom.537-300-920
02-972 Warszawa
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51


Realizujemy ekspresowo

 • Mycie dachów
  Oczyszczanie, naprawa pokryć dachowych, wykrywanie nieszczelności, uszczelnianie
 • Czyste panele fotowoltaiczne
  Doprowadzamy do czystości dachowe panele fotowoltaiczne
 • Czyszczenie świetlików i okien dachowych
  Myjemy okna połaciowe na dachach, czyścimy świetliki na halach przemysłowych
 • Krycie dachów
  Blachodachówką, gontem, papą termozgrzewalną, miedzią, blachą ocynkowaną, dachówką ceramiczną
 • Konstrukcje dachowe
  Więźby dachowe drewniane i stalowe

Tagi

Czyszczenie Czysta elewacja Warszawa Usługi Naprawa elewacji Sprzątanie DIY Tynki Usuwanie zabrudzeń Malowanie elewacji Czysty dach Usuwanie grafitti Usługi dekarskie Myjka ciśnieniowa do elewacji Środki do czyszczenia Fronton